Spermas fertilitātes tests

Kāpēc jums vajadzētu pārbaudīt spermas kvalitāti, pat ja neplānojat dzemdēt bērnu?

Par spermas kvalitāti parasti runā saistībā ar ieņemšanu un bērna audzināšanu. Tas patiešām ir būtisks parametrs ceļā, lai kļūtu par vecākiem. Tomēr spermas kvalitāte ir ne tikai rādītājs par nākotnes iespējām radīt bērnus, bet arī vispārējs veselības rādītājs.

Spermas kvalitāte

Spermas kvalitāte ir cieši saistīta ar to, kas notiek organismā. Vīriešiem ar zemu spermas kvalitāti ir lielāka iespēja saskarties ar citām veselības problēmām, piemēram, diabētu, vēzi un sirds un asinsvadu slimībām.
Protams, zemāka spermas kvalitāte var būt īslaicīga, un to var ietekmēt arī tajā laikā lietotie medikamenti vai vienkārši gripa, kas, iespējams, arī var ietekmēt spermas kvalitāti.

Svarīgi zināt, ka spermatozoīdam piemīt apbrīnojama spēja vairoties 3 mēnešu laikā, tāpēc pirmais negatīvais rezultāts var mainīties samērā īsā laika periodā un tas nav iemesls panikai. Pirms došanās uz ārsta kabinetu ir vērts veikt spermas kvalitātes testus mājās noteiktā laika periodā tikai kā pašpārbaudi.

 

spermas-kvalitates-tests

Ja esat ziņkārīgs par savu vispārējo veselības stāvokli un jums nav laika vai vienkārši negribas pierakstīties pie ģimenes ārsta, pamēģiniet veikt spermas kvalitātes testu mājās, kas var norādīt jūsu veselības stāvokli. Vienmēr ir labāk zināt, ka kaut kas varētu būt nepareizi, agrāk nekā vēlāk.

Spermas kvalitāte vairumā gadījumu nav nemainīga. Tā mainās atbilstoši tam, ko mēs darām savā dzīvē. Vai esat pavadījis nedēļu, dzerot kādā festivālā? Jūsu spermas kvalitāte uz laiku var būt zemāka, jo alkohols nav īpaši labvēlīgs mūsu vispārējai veselībai. Spermas kvalitāte patiešām var būt spogulis mūsu dzīvesveidam un visiem ārējiem spēkiem, kas to ietekmē. Tas ietver ne tikai mūsu dzīvesveida izvēli – dzeršanu, smēķēšanu vai ballītes visu nakti, bet arī ķīmiskās vielas vidē, kas ietekmē mūsu organismu.

Ķīmiskās vielas, kas traucē mūsu organismam, ietekmē mūsu hormonu ražošanu, kas atkal ietekmē testosterona ražošanu vīriešiem. Problēma ar ķīmiskajām vielām pastāv ne tikai milzīgās pilsētās, kur ir lielas ražotnes. Tā ir visur. Piemēram, BPA diemžēl bieži izmanto plastmasas pudelēs vai pārtikas traukos. BPA darbojas kā endokrīnās sistēmas darbības traucētājs, ietekmējot testosterona daudzumu un tādējādi arī saražoto spermatozoīdu skaitu.

spermas-fertilitates-tests-viriesiem

SwimCount spermas tests

Spermas kvalitātes tests SwimCount ir paredzēts ne tikai vīriešiem, kuri plāno pēc iespējas ātrāk ieņemt bērnu, bet arī vīriešiem, kuri vienkārši vēlas zināt, kāds ir viņu veselības stāvoklis. Mēģiniet uzraudzīt savu veselības stāvokli mājās, veicot spermas kvalitātes testu vairāku mēnešu laikā, un, ja jūtaties noraizējies, vienmēr apmeklējiet savu ārstu, lai veiktu sīkākus izmeklējumus.

Swimcount spermas fertilitātes tests ir pieejams šeit

 

X
Add to cart
This site is registered on wpml.org as a development site.