Mēs veicam ekspress testus saprotamus un pieejamus

Piedāvājam vienu no lielākajiem IVD (in-vitro-diagnostics) preču klāstiem Latvijā, radot iespēju ātri un efektīvi veikt veselības pārbaudi ērtā vietā un laikā. Ekspress testu klāsts visu laiku tiks paplašināts atbilstoši tirgus pieprasījumam. Iegādājoties mūsu piedāvātos testus Jūs vienmēr varat būt drošs par maksimālu precizitati. Visas preces mūsu sortimentā atbilst Eiropas Savienības standartiem un ir atbilstoši sertificētas.

Mūsu priekšrocības

Vadošais ekspress testu veikals Latvijā

Musu stasts

Ideja

Radot Qtest, mūsu galvenais atskaites punkts bija efektivitāte un augsta kvalitāte ātras un drošas veselības pārbaudes jomā. Rūpīgi plānotais sortiments veidots sadarbībā ar lielākajiem Eiropas medicīnisko ierīču ražotājiem. Mūsu piedāvāto produktu daudzums un identificējamo vielu saraksts nepārtraukti palielinās, lai vienmēr sekotu līdzi jaunākajām tendencēm un aktuālajām nozares vajadzībām.

Mūsu misija

Mūsu misija ir padarīt dažādu vīrusu, vitamīnu līmeni, infekciju, narkotisko vielu un citu vajadzību testēšanas metodes ātrākas, precīzākas un kvalitatīvākas. Mēs to darām, izmantojot mūsu ekspertu zināšanas, kas mums dod iespēju pilnveidot un attīstīt uzņēmuma darbību.

Nobeigums

Mūsu produktiem jau uzticas speciālisti daudzās valstīs – slimnīcas, laboratorijas, policijas patruļas, skolas, muitas un dažādi uzņēmumi izmanto mūsu ražotos testus, jo tie ir ātri, droši, un precīzi. 

Qtest.lv interneta veikals ir daļa no uzņēmuma QPharm

Visas internetveikala qtest.lv nopērkamās medicīniskās ierīces un testi ir ražoti Eiropas Savienībā. QPharm sadarbojas tikai ar lielākajiem Eiropas medicīnisko ierīču ražotājiem, kuriem ir ISO 13485 sertificētās ražošanas līnijas un kuri atbilst augstas kvalitātes ISO 13485 standartiem. Visiem QPharm sadarbības partneriem ir nevainojama reputācija, kurai uzticas Eiropas ārsti un laboratorijas.
X
Add to cart
This site is registered on wpml.org as a development site.