narkotisko-vielu-tests

Ātrie testi narkotiku noteikšanai organismā

In-vitro-diagnostics (IVD) pašpārbaudes testi ir izrādījušies efektīvs līdzeklis narkotiku lietošanas noteikšanai, jo tie ir ātri un vienkārši lietojami, kā arī ļoti ir uzticami un precīzi savos rezultātos.

Šos testus parasti izmanto divos gadījumos:

1. Lai pārbaudītu, vai cita persona nav lietojusi narkotikas (vecāki – bērns, darba devējs – darbinieks, skolu un augstskolu studentu testēšana u. c.);
2. Paškontrolei cilvēkiem, kuri lieto narkotikas un vēlas, lai viņiem tiktu veikts tests uz narkotikām, pieprasot dažādus dokumentus vai pieņemot darbā.

narkotisko-vielu-tests

Šāda veida testu popularitāte šo uzdevumu veikšanai ir saistīta ar šādiem iemesliem:

1. Zemas analīzes izmaksas;
2. Augsta rezultāta ticamība, kas ir tuvu 99,9 % (Viltus pozitīvus rezultātus bieži izraisa tas, ka testa subjekts ir lietojis noteiktas zāles, kuru sastāvā bieži ir kopīgi elementi ar narkotikām. Turklāt narkotikas, tāpat kā jebkuras ķīmiskas vielas, laika gaitā no organisma tiek izvadītas);
3. Lietošanas ērtums (testam ir jāveic 2 vienkārši soļi);
4. Rezultātu iegūšanas ātrums (2-5 minūtes).

Jāatzīmē, ka pozitīvs šādu testu rezultāts nozīmē, ka pārbaudāmās personas organismā ir narkotikas metabolīti vai narkotika ar tai līdzīgu ķīmisko formulu. Jebkurā gadījumā šis fakts būtu jāuzmana, jo pat zāles, kas pēc ķīmiskās formulas līdzīgas narkotikām, parasti izsniedz tikai ar recepti. Ja ir nepieciešams pilnībā izslēgt iespēju, ka ir atklāta ķīmiski līdzīga narkotika, jāveic dārgs apstiprinošs tests laboratoriskā vidē.

Lai izvairītos no viltus pozitīviem rezultātiem, ātrie narkotiku testi tiek izgatavoti ar dažādām jutības īpašībām: piemēram, lai noteiktu morfīna/heroīna lietošanu, tests tiek izgatavots mazāk jutīgs, lai izslēgtu pozitīvus rezultātus, kas rodas, apēdot lielu daudzumu magoņu maizīšu. Narkotisko vielu testēšanā ātrie testi ir neaizstājams rīks, kas nodrošina ticamus rezultātus pēc iespējas īsākā laikā un par nelielu samaksu.

Visus www.qtest.lv narkotisko vielu testus Jūs varat atrast šeit. 

VISDROŠĀKAIS PREVENTĪVAIS LĪDZEKLIS PRET SMĒĶĒŠANU – QTEST.LV TESTI

Parasti jaunieši kopā ar draugiem sāk lietot cigaretes vai e-cigaretes atpūtas veidā vai arī mēģinot cits citam izrādīties. Šo veselībai bīstamo un riskanto uzvedību ar nikotīna lietošanas testiem ir viegli konstatēt jau sākuma posmā un tas dod lielāku iespēju laikus risināt šo problēmu, neļaujot tai kļūt par nopietnu atkarību. Lielāka iespēja identificēt nikotīna vielu lietošanu ar nikotīna testu ir, ja to veic maksimāli īsu laiku pēc nikotīna vielu lietošanas gadījumiem (vakaros, nedēļas nogalēs kopā ar draugiem, festivālos utt.).

narkotiku tests

Regulāra šādu testu ieviešana var dot jūsu bērniem savlaicīgu un pamatotu iemeslu atteikties no apreibinošām vielām: “Nē, es nevaru šo darīt, mani vecāki pārbauda mani – viņi uzzinās”.

Daudziem pusaudžiem tas jebkurā gadījumā būs pietiekams preventīvs līdzeklis

X
Add to cart
This site is registered on wpml.org as a development site.